KaBrňáci mimořádný sněm 9.5.2016

publikováno 19.05.2016

KaBrňáci mimořádný sněm 9.5.2016

1) Bylo řešeno placení startovného na závodech a rozpočítání startovného mezi účastníky v případě, kdy je díky účasti jak velkých (dvacítkových) tak malých lodí (desítkových) sníženo celkové startovné. Po diskusi na toto téma, včetně předložení propočtů startovného od Petra Láníčka a Milana Řezníčka, bylo odhlasováno následující:
Účastníci závodu, kteří jedou pouze závody na velké lodi platí startovné stejně jako kdyby se závody na malé lodi vůbec nejely, tedy bez slevy za účast závodů na malých lodích, přičemž polovinu tohoto startovného platí Kabrňáci ze společného účtu (jak již bylo odhlasováno dříve). Sleva za startovného je celá uplatněna na cenu startovného na malé lodi, která je celá placena z peněz účastníků závodů na malé lodi a není žádným způsobem dotována z účtu KaBrňáků.
Pro hlasovalo 23 Kabrňáků z 24 přítomných na sněmu. Proti hlasoval 1 KaBrňák z 24 přítomných na sněmu. Nikdo se nezdržel hlasování.

2) Rozpočítávání startovného jednotlivých účastníků podle účasti na jednotlivých rozjížďkách v rámci velkých lodí (resp. v rámci malých lodí) nebude uplatňováno. Startovné budou platit všichni stejně bez ohledu na počet rozjížděk, které jeli. Rozlišovat se bude jen účast na velkých lodích a účast na malých lodích podle již dříve odhlasovaného klíče.
S tímto souhlasilo 24 KaBrňáků z 24 přítomných na sněmu. Nikdo nehlasoval proti ani se nezdržel hlasování.

3) Bubenice. Bubenice u nás v KaBrňácích bubnují i pádlují, jsou v týmu
KaBrňáků. Bylo navrženo a odsouhlaseno, aby bubenice platily polovinu
ročního členského poplatku (poplatek za tréninky) a celý podíl na
startovném na závodech, tak jako ostatní pádlující členové týmu.
Pro hlasovalo 24 KaBrňáků z 24 přítomných na sněmu. Nikdo nehlasoval proti ani se nezdržel hlasování.

4) Hospodaření. Byl předložen výpis z účtu Kabrňáků ke dni 9.5.2016. Stav účtu je 43 381,84 Kč, předpokládané budoucí výdaje jsou 29 881,84 Kč. Rozpočet pro tento rok je tedy velice pozitivní.

5) Dresy. Všichni dostali za úkol přemýšlet o dresech. Zůstat u starých a jen je dodělat nováčkům nebo navrhnout dresy nové a jaké? Je to téma do další diskuse, ale rádi bychom dresy vyřešili do léta.